פילדלפיה גולד​.

קורדובה גרופ בחרה להנגיש את שוק הנדל"ן בחו"ל לציבור הישראלי, ובמיוחד את שוק הנדל"ן בפילדלפיה,עיר עם פוטנציאל אין סופי ותשואות גבוהות ובטוחות.

לאחר ניסיון של שנים בשוק ההון, זיהינו צורך במוצר פיננסי שיניב תשואה קבוע לאורך זמן – ברמת סיכון נמוכה יחסית,או במילים פשוטות הכנסה עודפת ללא דאגות.

גישת ההשקעה השמרנית שלנו נותנת ללקוחות שלנו הזדמנות ייחודית, לקבל תשואה חודשית קבועה כאשר הבטוחהעל הכסף היא נכס נדל"ן בארה"ב בטאבו.

במטרה לתת ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר חברנו לקבוצת GOLD OLLER האמריקאית והוותיקה, הפועלת עשרות שנים מול לקוחות מכל העולם.

שוק ההון לא מתאים לכל אחד, מצד אחד רוב הציבור לא מעוניין לקחת סיכונים בשוק המניות התנודתי, ומצד שני כולנו מבינים שהבעיה הכי גדולה כיום היא שהכסף לא עושה כסף, ומכאן הריביות האפסיות בכל העולם.

אנחנו חברה העוסקת בהשקעות בנדל"ן מניב בארצות הברית. אנחנו מאמינים בגיוון. הוספת נדל”ן מניב לתיק ההשקעות הוא פתרון מעולה לישראלים שמעוניינים בהשקעה בטוחה ומכניסה.

או מאתרים עבור הלקוחות שלנו נכסים בעלי פוטנציאל תשואה שמשקף סיכון נמוך יחסית.

את כל הנכסים אנחנו בודקים בעצמנו, ובוחרים את אלה שעתידים לתת תשואה של לפחות 10%. כל נכס עובר תהליך אפיון מסודר, וכולל את כל ההוצאות בגין שיפוץ והשבחה של הנכס.

לקוח לפני רכישת הנכס מקבל תוכנית עסקית מסודרת.

 

 

חשוב לדעת

קורדובה גרופ מייצגת בישראל את קבוצת GOLD OLLER  שהנה אחת מהחברות הגדולות והאיכותיות בארה"ב בתחום נדל"ן מניב.

קבוצת GOLD OLLER עוסקת בין היתר בניהול, קניה, מכירה ושיפוץ נכסים.

קבוצת GOLD OLLER מנהלת נכסים בשווי של למעלה מ-1.5 מיליארד דולר.

קבוצת GOLD OLLER מנהלת מספר חברות בת.

שירותי ניהול הנכס בפילדלפיה ניתנים על ידי חברת הניהול TCS , חברה אמריקאית ותיקה ומוכרת אשר מנהלת למעלה מ-2,500 נכסים דומים.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כאן עוד היום להתרשם ולמצוא את הנכס הבא שלכם בארצות הברית.

 

 

מה עם הסיכונים?

נכון, לא קיימת אף השקעה ללא סיכונים, ואם מסתכלים על הסיכונים של השקעה בנדל”ן תמיד עולות הבעיות הבאות:

ניהול הנכס – מציאת שוכרים, טיפול בתקלות וגביית כסף, עיסוקים בעייתיים כשמדובר בנכס בחו"ל.מצאנו פתרונות מקצועיים ומדויקים לבעיות וחששות נפוצים שעלולים להופיע. הפתרונות שלנו יחסכו לכם זמן, כסף, מאמץ וביורוקרטיה ויתנו לכם שקט וביטחון.

בחירת הדיירים – בחירת חברת ניהול מקצועית כוללת סינון קפדני של השוכר עוד בטרם נכנס לנכס. כל דייר חייב למלא מספר שאלונים, לעמוד בקריטריונים מחמירים ולשים דמי פיקדון גבוהים, כמובן שהדייר חייב להוכיח שאין לו עבר פלילי ושאף פעם לא פינו אותו מנכס ועוד .

השליטה בנכס – סיכון נוסף הוא נושא השליטה. הבסיס לכל עסקת נדל"ן בחו"ל מסתמכת בסוף על איכות הניהול,ולכן אנחנו נותנים ללקוחות שלנו גישה ישירה לתוך חברת הניהול מתוך האתר שלנו אשר מתוכו ניתן להיכנס לנכס שלכם ולמצוא את כל הנתונים על הנכס כולל: חוזה עם הדייר, זהות הדייר, ביטוחים, תיקונים, וכל דבר שהנכס עובר בשקיפות מלאה ושליטה קלה ונוחה.

 

 

ורגע לפני שאתם רוכשים נדל"ן בטאבו בפילדלפיה, כדאי שתכירו את העיר הפופולרית ואת היתרונות הרבים שבה.

 

פילדלפיה (באנגלית: Philadelphia) היא העיר הגדולה ביותר במדינת פנסילבניה שבארצות הברית, הכוללת את כל מחוז פילדלפיה.

 

לעיר תפקיד חשוב ומרכזי בהיסטוריה האמריקנית. בשנת 1776 נציגי המושבות השונים התכנסו בפילדלפיה והכריזו בה את הצהרת העצמאות של ארצות הברית. בשנת 1787 אושרה בעיר החוקה האמריקאית.

 

לפי מפקד האוכלוסין של 2015 חיים בעיר כ-1,567,442 תושבים. היא העיר החמישית בגודלה בארצות הברית. באזור המטרופוליטני של פילדלפיה גרים כ-6.1 מיליון אנשים, מה שהופך אותה לאחת מהמטרופולינים הגדולות בארצות הברית. העיר ממוקמת בערך באמצע הדרך בין שתי מטרופולינים גדולות אחרות – אזור העיר ניו יורק ואזור וושינגטון הבירה, המרוחקים כל אחד מספר שעות נסיעה מפילדלפיה.

 

פילדלפיה היא העיר העיקרית של האזור המטרופוליני של עמק הדלאוור, הנקרא כן על שם הנהר שלגדתו העיר שוכנת.

 

מרכז העיר הוא (Center City) הוא מרכז העסקים והתרבות של העיר. בסמוך לנהר דלאוור, נמצאת "העיר הישנה" (Old City), שהיא המרכז ההיסטורי של העיר. בחלק זה של העיר נמצא היכל העצמאות בו הוכרזה עצמאות ארצות הברית ונכתבה החוקה האמריקאית. סמוך לו, במה שמכונה "פארק העצמאות", נמצאים מבנים היסטוריים נוספים.

 

כלכלת פילדלפיה מבוססת על ייצור, זיקוק, מזון ושירותים פיננסיים. בעיר יש גם בורסה לניירות ערך. העיר היא ביתן של חברות גדולות רבות, כרשתות טלוויזיה בכבלים, ספקיות אינטרנט, חברות ביטוח, חברות אנרגיה, חברות לשירותי מזון וחברות רוקחות.

 

השלטון הפדרלי מילא תפקיד חשוב בפילדלפיה. העיר הייתה בירתה של ארצות הברית לפני הקמת וושינגטון.

 

מה הופך את פילדלפיה ליעד מועדף להשקעות?

 

פילדלפיה היא העיר החמישית בגודלה בארה"ב.

תחזית הצמיחה השנתית של מדינת פנסילבניה מהגבוהות בארה"ב.

מרכזים אקדמיים ורפואיים יוקרתיים.

בעיר קיים שוק משמעותי של ביקושי שכירויות לסטודנטים וסגל אקדמי, בעיר 17 אוניברסיטאות מהמובילות בעולם  Penn ,Drexel ,temple, Wharton.

בעיר מרכזי הרפואה מהגדולים בארה"ב ביניהם:

Hospitalof the University of Pennsylvania,

Thomas Jefferson University Hospital

Fox Chase Cancer Center

 

מפת פילדלפיה

 

לסיכום אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בארצות הברית, פילדלפיה – היא ללא ספק המקום החם הבא!

צרו איתנו קשר בטופס הבא ונשמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים.

 

ואם בא לכם עוד קצת..... אתם מוזמנים ללינקים הבאים:

 

 פילדלפיה גולד כל היתרונות

 

כתבה בנושא השקעה בפילדלפיה

 

עקבו אחרינו:

התע"ש 14 כפר - סבא

טלפון ראשי – 074-7104400 

מייל החברה – KORDOVAIM@GMAIL.COM

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​